TRIBUTE SHOW. METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ

Кращі хіти гурту Metallica у Опері!

Львів Львів
Театр опери і балету Театр опери і балету
Date 13 Грудня Time 19:30
240-1290 грн 240-1290 грн

Про подію

Дорогі друзі! У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації та посиленням карантинних обмежень  змушені повідомити, що запланований концерт TRIBUTE SHOW. METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ відбудеться 13 ГРУДНЯ, 19:30 у Львівській Опері. Всі квитки дійсні. Дякуємо за розуміння!

Концерт буде проходити у Covid-Free форматі!

Після солд-ауту у Львівському Оперному Театрі, коли квитки неможливо було придбати за місяць до концерту, Metallica Symphonic Tribute повертаються до Львова!

Що таке Metallica? Гурт, на якому ми виросли. Це не музика на один сезон.

Музика гурту Metallica – це дещо більше, що супроводжує нас упродовж нашого життя, і не має значення, ростемо ми, дорослішаємо, переживаємо труднощі або йдемо на заслужений відпочинок. Тематика пісень гурту не старіє та не виходить з моди, а сам колектив досягає все більшого успіху, збираючи на концертах фанатів усіх вікових категорій.

Metallica Symphonic Tribute – це інтернаціональний проект. Як так сталося?

13 років тому свою діяльність розпочав гурт Scream Inc., колектив, що складався зі студентів – фанатів Металліки. З самого початку точність відтворення партій і якість звучання для хлопців були найважливішими характеристиками у виконанні пісень улюбленого гурту. Раптово клуби почали один за одним запрошувати Scream Inc. до співпраці, що незабаром стало поштовхом до концертної діяльності далеко за межами батьківщини.

З 2015 року почалася підготовка симфонічного Metallica Tribute Show під керівництвом досвідчених концертних промоутерів. Гурт почав гастролювати з симфонічним оркестром, продовжуючи розвивати оригінальну програму. Однак проект досяг своєї пікової позиції тільки зараз, після початку співпраці з європейськими продюсерами, які так вдосконалили шоу, що купити квиток на нього в Європі за тиждень до концерту стає дедалі важче.

Хочете стати частиною цього концерту та запам’ятати вечір на все життя?
Слідкуйте за афішою та купуйте квитки заздалегідь, адже SOLD OUT завжди настає раптово.

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА METALLICA З СИМФОНІЧНИМ ОРКЕСТРОМ TRIBUTE SHOW?

  • Відчути атмосферу пісень Metallica і Симфонічного Оркестру у одній з найгарніших Оперних театрів Європи
  • Заспівати в один голос Nothing Else Matters та Enter Sandman
  • Отримати заряд енергії та емоцій, щоб згадувати цей вечір ще не один місяць

ПРАВИЛА ДОСТУПУ НА ЗАХІД В ФОРМАТІ “COVID-FREE” (ОНОВЛЕНО 20/10/21)

Є ОБОВ’ЯЗКОВИМИ ДЛЯ ДОТРИМАННЯ ВСІМА ГЛЯДАЧАМИ ВІКОМ ВІД 18 РОКІВ

Згідно встановлених відповідними рішеннями і постановами центральної і місцевої влади України норм, без будь-яких додаткових обмежень захід можуть відвідати глядачі, які на вимогу її організатора нададуть будь-який з наведених нижче документів:

  • Діючий внутрішній або міжнародний COVID19-Сертифікат (одне щеплення для жовтих і помаранчевих зон, два щепленння для червоних зон)
  • Довідку про негативний результат ПЛР- чи антиген-тесту коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не більше як за 72 години до проведення заходу
  • Сертифікат про перенесену хворобу
  • Посвідчення особи, що підтверджує вік до 18 років

ЦІ ПРАВИЛА ВВЕДЕНО ЗАДЛЯ ТОГО, ЩОБ ДАТИ ВСІМ НАМ МОЖЛИВІСТЬ ПРОДОВЖУВАТИ ЖИТИ ПОВНОЦІННИМ ЖИТТЯМ, А НЕ “ВІД ЛОКДАУНУ ДО ЛОКДАУНУ”.

БУДЬ ЛАСКА, БУДЬТЕ ВІДПОВІДАЛЬНИМИ ПЕРЕД СУСПІЛЬСТВОМ. ЗУПИНИТИ ПАНДЕМІЮ МИ МОЖЕМО ЛИШЕ РАЗОМ

НАЖИВО КРАЩЕ!