СТЕПАН ГІГА. ПЕРЕНЕСЕНИЙ КОНЦЕРТ З 14.03.22

НОВА ДАТА!

Львів Львів
Театр ім. М. Заньковецької Театр ім. М. Заньковецької
Date 22 Травня Time 17:00
200-540 грн 200-540 грн

Про подію

Увага! 22 травня о 17:00 відбудеться перенесений з 14 березня концерт!

ВАЖЛИВО! Всі хто придбав квитки на 17:00 сідають на парні ряди 2, 4 …8,10

Хто придбав квитки на 20:00 – непарні ряди 1,3 …9,11

На сцені театру ім. Марії Заньковецької з концертом виступить Народний артист України, талановитий музикант і композитор, улюбленець українських жінок Степан Гіга.

Артист з бендом презентує своїм шанувальникам нову музичну програму з найкращими хітами.

Степан Гіга обіцяє львів’янам яскравий музичний вечір під акорди улюблених пісень.

«Золото Карпат, золото пісень я несу до вас у цей святковий день…», – анонсує артист, і готовий щедро обдарувати своїх палких прихильників усіма коштовностями власної творчості. Кожен концерт артиста багатий на потужні емоції, непідкупні оплески та чудовий настрій.

“Степан Гіга віддає всього себе музиці, при цьому залишається дбайливим батьком і зразковим сім’янином. Його творчість світиться позитивом. Сам артист – завжди в прекрасному настрої. Активний і талановитий, він заслужено входить в число кращих представників Золотого Фонду вітчизняної естради”, – додають організатори.

У творчому доробку Степана Гіги – низка студійних альбомів, куди ввійшли найкращі музичні композиції артиста. Його хіти стали справжніми шлягерами цілої епохи – уже кілька десятків років їх співають тисячі шанувальників по всій країні.

Душевний концерт, на якому пролунають улюблені хіти, стане запорукою гарного настрою.

До слова, Степан Гіга – український естрадний співак, народний артист України, Член Національної ліги композиторів України.