СОЛОДКА ДАРУСЯ

За мотивами роману М. Матіос

Львів Львів
Театр імені М. Заньковецької Театр імені М. Заньковецької
Date 23 Серпня Time 19:00
290-740 грн 290-740 грн

Про подію
      Драма “Солодка Даруся” – вистава-легенда, постановка, що безперечно є знаковою у новітні історії Івано-Франківського театру, та одна з найвизначніших для українського театру останніх десяти років.
      Доля цієї вистави дивує збігами щасливих обставин: всього лише студентська робота курсу Ростислава Держипільського у 2008 році вражає своєю чесністю та глибиною як широкий глядацький загал, так і професійну критику: “Якщо на сцені справжнє, то нема жодної розбіжності між критиками і глядачами” (І.Чужинова).
      “Солодка Даруся” Івано-Франківців гідна представляти Україну на світовому рівні” – спільна думка компетентної аудиторії. Виставу вводять у репертуар театру і вже найближчим часом по прем’єрі драма “Солодка Даруся” стає найочікуванішою мистецькою подією у багатьох містах України, а незабаром її запрошують у США, Канаду, Польщу, Німеччину, Італію тощо. “Солодка Даруся” – учасник та переможець багатьох фестивалів і учасник мистецьких акцій за кордоном. 
       У 2009 та 2010 роках драма “Солодка Даруся” номінувалася на здобуття Національної премії України імені Т.Г.Шевченка.
       Драма на дві дії за мотивами однойменного роману М. Матіос (інсценізація – н.а.України Р.Держипільський). Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – н.а.України  Ростислав Держипільський. Пісенна режисура – лауреат Національної премії України ім.Т.Г.Шевченка Наталія Половинка. Пластика – Андрій Кирильчук