СОЛОДКА ДАРУСЯ

Вистава на підтримку ЗСУ

Чернівці Чернівці
Драмтеатр ім. О. Кобилянської Драмтеатр ім. О. Кобилянської
Date 11 Жовтня Time 18:30
340-790 грн 340-790 грн

ПРИДБАТИ КВИТКИ
Про подію

«Солодка Даруся» — драма на дві дії за мотивами однойменного роману Марії Матіос у постановці Ростислава Держипільського. 

Найкращі солодощі можуть перетворитись на гірку отруту, наймиліша людина — на ворога, любов — на прокляття, а німота буває сильніша від найгучніших слів. Односельці вважають німу Дарусю божевільною та подейкують, що їй не можна… цукерок. 

Приголомшуюча вистава-одкровення, що стала сенсацією в театральному житті України та краща, за словами авторки, постановка культового твору. 

Вистава-володарка премій «Гран-Прі» багатьох театральних фестивалів, яка зібрала аншлаги не лише в Україні та Європі, а й по той бік Атлантики.

Вистава, яка стала легендою та продовжує вражати своєю чесністю та глибиною як широкий глядацький загал, так і професійну критику: “Якщо на сцені справжнє, то нема жодної розбіжності між критиками і глядачами” (І.Чужинова).

У 2009 та 2010 роках драма “Солодка Даруся” номінувалася на здобуття Національної премії України імені Т.Г.Шевченка.

ХУДОЖНІЙ СКЛАД

Режисура, сценічне рішення, музичне оформлення – народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка – Ростислав Держипільський 

Пісенна режисура – лауреатка Національної премії України ім. Тараса Шевченка – Наталія Половинка 

Пластичне рішення – Андрій Кирильчук