SINATRA: CHRISTMAS

Кращі хіти Френка Сінатри

Чернівці Чернівці
Обласна філармонія Обласна філармонія
Date 20 Грудня Time 19:00
340-690 грн 340-690 грн

Про подію

Нове ексклюзивне шоу Павла Ільницького “SINATRA: CHRISTMAS”!

Чи слухали ви музику Френка Сінатри? Звісно, що так! Особливо напередодні новорічних і різдвяних свят ми часто чуємо його популярні пісні, зокрема, “Let It Snow”, “Jingle Bells”, “White Christmas” та інші.

Концерт  “Павло Ільницький: SINATRA CHRISTMAS” – чудова нагода насолодитися різдвяними композиціями у виконанні Павла Ільницького, у супроводі джазового квінтету “Impressions”.

У репертуарі цього музичного проєкту – найвідоміші американські джазові стандарти українською та англійською мовами в авторських аранжуваннях учасників групи Денніса Аду (труба) та Олександра Малишева (фортепіано).

Труба – Денніс Аду;

Контрабас – Микола Кістеньов;

Фортепіано – Олександр Малишев;

Ударні – Ярослав Борис.

Для вас звучатимуть:  “Let It Snow”, “Jingle Bells”, “White Christmas”, “Santa Claus Is Coming To Town”, “Silent Night, Holy Night”, “Magic Moments” та інші композиції.

«Український Френк Сінатра» – так неформально називають Павла Ільницького, – одного з найвідоміших джазових співаків України. Вокальні навички здовував у зірки Бродвею – Річарда Берклі. Тривалий час проживав у Англії та Німеччині.

У цей непростий для всіх українців час ми не залишається осторонь. Своєю творчістю ми хочемо підтримати культурний та музичний фронт України. У темні часи культура є світлом надії, особливо для тих людей, які зазнали жахіття війни.

Протягом концерту відбудеться збір коштів на Збройні Сили України, а також благодійний аукціон!