РОЗСТРІЛЯНЕ ВІДРОДЖЕННЯ

На підтримку ЗСУ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 9 Червня Time 19:00
390-890 грн 390-890 грн

Про подію

Вперше у Львові – літературно-музичний перформанс “Розстріляне відродження. Голоси крізь час” у постановці Заслуженого артиста України Олексія Гнатковського.

9 червня запрошуємо вас відвідати подію, присвячену талановитим митцям 20-30-х років ХХ століття, які сміливо творили українську літературу, попри ризик розстрілу тоталітарним режимом.

Проєкт розкриває звʼязок минулого та сучасності: сьогодні, як і багато років тому, росіяни вбивають найкращих українців, вже у час повномасштабної війни.

«Це дуже важливий проєкт в контексті теперішньої нашої визвольної війни проти росії. І визволення має бути тотальним, тобто ми маємо визволити і свої голови, свої уми – відроджувати своє», – наголошує Олексій Гнатковський.

У програмі вечора:

  • читання поезії авторів «розстріляного відродження» у виконанні талановитих дітей акторської студії «Авантюристи» та студії гармонійного розвитку для дівчат «Панянка»
  • музичний супровід від струнного оркестру «Quattro corde» та Оксани Кречко, солістки Івано-Франківської обласної філармонії імені Ірини Маланюк
  • чуттєвий контемп, який візуально поєднає минуле з сучасністю, від танцювальної школи «MAASAI»

Ведучий – Олексій Гнатковський.

І не забувайте, кожен квиток – це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде Україна!