
РОМАНТИЧНИЙ ДЖАЗ В САДУ
Про подію:
Сезон благодійних концертів у Митрополичих садах!
“Романтичний джаз в саду” у виконанні Юлії Швед та джазового квартету – подія, яка наповнить серця теплом та ніжністю.
Цей вечір стане справжнім святом музики, де джазові ритми переплетуться з романтикою літнього вечора. На вас чекають світові та українські музичні шедеври у витончених джазових інтерпретаціях. Імпровізації, мелодійність та вишукані гармонії створять особливу атмосферу затишку та натхнення.
На сцені – Юлія Швед, чий проникливий голос та харизматичність захоплюють слухачів з першої ноти. Разом із джазовим квартетом вона представить музичну програму, в якій класика джазу органічно поєднується з популярними хітами у новому звучанні. Це буде вечір справжньої музичної магії.
Також, безумовно, особливістю події є її локація!
Жива музика, атмосфера Митрополичих садів і краєвиди вечірнього Львова — гарантія незабутніх вражень та нових сил для нашої подальшої боротьби!
І пам’ятайте: кожен квиток — це допомога Збройним силам України, які роблять можливим цей вечір.
Частину коштів, виручених із продажу квитків, буде спрямовано на закупівлю FPV-дронів для 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
Все буде Україна!
1. Усі концерти у Митрополичих садах відбуваються під відкритим небом.
2. Тривалість подій – 120 хвилин.
3. Для дітей до 6-ти років вхід безкоштовний.
4. Кожен концерт супроводжується благодійним аукціоном.
5. На території Митрополичих садів заборонено куріння, вживання та використання тютюнових виробів та електронних сигарет.
6. Вхід з домашніми улюбленцями заборонено.