PRIME ORCHESTRA. СВІТОВІ ХІТИ

НОВА ПРОГРАМА 2021

Львів Львів Театр опери та балету Театр опери та балету
1/11 1/11 19:00 19:00
240-1190 грн 240-1190 грн

ПРИДБАТИ КВИТКИ
Про подію
  1. PRIME ORCHESTRA sympho show WORLD HITS – BESTSELLER TOUR 2021
 PRIME ORCHESTRA симфо-шоу «СВІТОВІ ХІТИ» нова програма – осінь 2021
Світові музичні бестселери – так можна охарактеризувати нову програму симфо-шоу PRIME ORCHESTRA, з якою відомий колектив відправиться у грандіозний концертний тур восени 2021 року. Це буде ще більш яскраве, технологічне та вражаюче музичне шоу з циклу «Світові Хіти».  Кращі представники жанрів – рок, поп, реп та електронної музики, легендарні композиції 20го та 21го століть, лідери хіт-парадів, які завоювали серця мільйонів глядачів, будуть виконані оркестром в оригінальній симфонічній інтерпретації, яка подарує всесвітньо відомим композиціям нове життя, а глядачам – можливість відкрити незвідані грані улюбленої музики.
PRIME ORCHESTRA – унікальне явище на світовій музичній сцені! Це сучасний симфо-шоу-оркестр – симбіоз традицій та новаторства, природнього таланту і передових музичних технологій! До складу Prime Orchestra, крім традиційних для симфонічних оркестрів струнних та духових груп, входять рок-бенд, вокалісти, хор та навіть ді-джей! Ексклюзивна, спеціально розроблена для PRIME ORCHESTRA саунд-система, дозволяє реалізувати самі сміливі музичні експерименти, досягнути на концертах ідеального балансу в потужності і якості живого інструментального звучання. Та головне, це професійна творча та технічна команда – досвідчені, молоді, амбітні, талановиті музиканти і вокалісти оркестру, неймовірний диригент, та завзятий менеджмент!
На рахунку PRIME ORCHESTRA с 2014 го року – вже декілька програм, понад 450 концертів в різних країнах світу, виступи на найбільших концертних майданчиках, фестивалях, десятки тисяч кілометрів в турах, півмільйона вдячних глядачів, які відвідали концерти, мільйони переглядів в інтернеті та схвальні відгуки з усього світу!
Симфонічне шоу від PRIME ORCHESTRA – завжди сучасно, професійно, яскраво та драйвово!
ПРИДБАТИ КВИТКИ