ПОПЕЛЮШКА ТА ТЕАТР ТІНЕЙ

Вистава для всієї сім'ї

Львів Львів
Театр імені М. Заньковецької Театр імені М. Заньковецької
Date 25 Грудня Time 14:00
190-580 грн 190-580 грн

Про подію

Різдвяний подарунок від театру Тіней TEULIS –  «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ» на сцені театру ім. Марії Заньковецької.

Початок о 12:00 та о 14:00

Сім’ї України, Італії, Японії, Швеції, багатьох інших країн у захваті аплодували на шоу театру тіней TEULIS. Настав час прем’єри, першої дитячої вистави «Попелюшка і ТЕАТР ТІНЕЙ» В основу сюжету вистави – знаменита історія написана Шарлем П’єро. Жила була дівчинка, радісна та безтурботна. Вона була оточена любов’ю та увагою.

Але незабаром настав час, коли померла її мати, а потім і батько. Попелюшка залишилася жити з жорстокою мачухою та її дочкою. На велике щастя героїні, вона була наділена нескінченним позитивом і оптимізмом, неймовірним терпінням та працьовитістю, і за це була винагороджена сповна. У казці «Попелюшка та театр ТІНЕЙ» теж щасливий кінець. Але чи впевнені Ви, що у наш час усе відбувалося б саме так, як і 200 років тому…?

Поєднання жанру Театру тіней та 3-D технологій, авторська музика, створена композиторами найвищого рівня, роблять стару історію новою та унікальною. Незвичайний і вражаючий театр, що вразив талантом та майстерністю глядачів усього світу, театр, який змусив Європу, Америку та Азію, затримавши подих, стежити за своїми уявленнями, спеціально для дітей України на новорічні свята представляє нову дитячу виставу «Попелюшка та ТЕАТР ТІНЕЙ» Ви хочете побачити, як створюються справжні чудеса: побачити як феї шиють Попелюшці справжнє 3Dсукня, опинитися в середині чарівного годинника за хвилину до півночі? Тоді поспішіть на наше шоу! Яскрава новорічна прем’єра від Театру Тіней TEULIS – «Попелюшка та Театр Тіней»

Дітям до 5-ти років без надання окремого місця безкоштовний вхід.

Тривалість – 45 хв.