ОСІННІЙ ДЖАЗ ПРОСТО НЕБА

Кращі Джазмени представлять унікальну програму просто неба!

Львів Львів
Територія !FESTRepublic Територія !FESTRepublic
Date 4 Жовтня Time 19:30
200-540 грн 200-540 грн

Про подію
4 жовтня в неділю о 19:30 у !FESTrepublic музиканти представлять «Осінній Джаз Просто Неба».
Програму підготували учасники проекту ShockolaD (Ігор Гнидин, Анастасія Литвинюк, Андрій Кохан) разом з неймовірним співаком Paul Komolafe з Нігерії.
Разом музиканти створили дуже оригінальну джаз, фанк, фюжн, соул програму з відомих світових хітів легендарних музикантів – Майкла Джексона, Біла Візерса та багатьох інших.
Ігор Гнидин зазначив, що Пол Комолафе, який вніс свіже дихання, енергію та колорит музики соул, стане родзинкою концертної програми. Пол останніми роками проживає у Львові і співає як вокаліст, засновник та лідер госпел-хорів у Християнських середовищах України та Світу.
Ігор Гнидин запевнив, що неповторний, харизматичний, екзотичний вокал від Пола Комолафе разом з потужними джазовими імпровізаторами – це буде мистецький вибух, в якому всі, хто завітає, отримають порцію найвищої естетичної насолоди.
Як відомо, проект Shockolad – це тандем відомих в Україні та Європі львівських джазових музикантів, композиторів – барабанщика Гнидина Ігоря та піаністки Анастасії Литвинюк, які разом співпрацюють і творять багато музики з різними талановитими та відомими музикантами.
До проекту доєднується відомий басист, викладач та блюзмен Андрій Кохан, який є невід‘ємною його частиною.
Організатори, як завжди, подбали про безпеку відвідувачів.