ОЛЕКСАНДР БОЖИК. КОНЦЕРТ В САДУ

Концерт на підтримку ЗСУ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 15 Серпня Time 19:30
340-640 грн 340-640 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд “Фундація Духовного Відродження” запрошує на сезон благодійних концертів на підтримку ЗСУ у Митрополичих садах!

4 вересня о 18:00 у Митрополичих садах відбудеться благодійне шоу від скрипаля-віртуоза Олександра Божика у супроводі рок-бенду! 

Маестро виконає відомі класичні твори, популярні хіти в авторському аранжуванні та власні композиції. Свого часу Олександр Божик увійшов у трійку фіналістів талант-шоу «Україна має талант»-2 та запам’ятався слухачам як музикант, який вміє грати одразу на чотирьох скрипках одночасно. До того ж Олександр Божик не стоїть на місці та постійно удосконалює свої навички. Він вже внесений у Книгу рекордів України і хто знає, можливо, це лише крок на шляху до Книги рекордів Гіннеса?

Шоу Олександра Божика вже оцінили глядачі у 30 країнах світу, а всього за свою кар’єру він дав близько 3000 виступів, кожен з яких був неперевершеним взірцем майстерного виконання та неймовірної видовищності. Щоб потрапити на концерт Олександра Божика у Львові, купуйте квитки на нашому сайті та в касах міста.

Чому варто піти на концерт Олександра Божика?

  1. Рекордсмен Книги рекордів України
  2. Фіналіст “Голос країни”
  3. Унікальний виконавець на чотирьох скрипках одночасно

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде – Україна!