ОКСАНА МУХA. KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ

Ексклюзивний літній концерт просто неба

Київ Київ
Тераса Тераса "Всі Свої" (D12)
Date 24 Червня Time 19:00
440-1140 грн 440-1140 грн

Про подію

У зв’язку з локдауном, ми змушені перенести концерт.
Нова дата – 24 червня.
Нова локація – чарівна тераса Всі Свої.
Нові квиточки будуть перевислані протягом тижня.
Дякуємо за розуміння

24 червня, співачка, переможниця телепроекту «Голос країни», заслужена артистка України Оксана Муха вперше представить у Києві одну із найкращих своїх концертних програм – «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ», присвячену легендарній американській співачці українського походження Квітці Цісик, якій 4 квітня 2021 року було б лише 68 років… Концерт відбудеться ПРОСТО НЕБА на сцені літньої тераси D12. Початок – о 19:30. Концерт буде проведено із дотриманням вимог МОЗ (кількість місць обмежена).   


         Оксана Муха – володарка Гран-прі I Міжнародного конкурсу українського романсу імені Квітки Цісик. «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку, яку назвали «другою Квіткою». І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки, має її пісні-перлини у своєму репертуарі.

У 2018-му, коли Квітці було б 65 років, Оксана Муха провела містами України великий тур-присвяту улюбленій співачці. Два десятки концертів у великих та малих містах стали подарунком Квітці Цісик до ювілею: її ім’я та пісні з її репертуару зазвучали з новою силою. А незадовго після цього, у 2019-му, Оксана перемогла у популярному телепроекті «Голос країни», куди також прийшла із метою познайомити мільйони українців з унікальним пісенним спадком, який нам залишила Квітка.

– Для мене дуже цінно, що ім’я Квітки Цісик та Українська Пісня, яку вона для нас так якісно зберегла, звучать зараз на всю Україну, – каже Оксана Муха. – Квітка безмежно любила Україну і всю себе до останку віддала нам. Хоча за життя лише раз побувала на нашій землі… Тож нехай наші серця знову і знову відкриваються для неї! А для мене особисто кожен концерт, який я присвячую Квітці, – це вимріяний з дитинства, довгоочікуваний подарунок для неї.

У програмі «KVITKA: ДВА КОЛЬОРИ» – найкращі пісні із репертуару Квітки Цісик, які звучатимуть як в автентичних, так і в оригінальних аранжуваннях. Разом із Оксаною Мухою на сцені будуть симфонічний оркестр Львівської національної філармонії та рок-група. Готує співачка і кілька творчих сюрпризів!