ОКСАНА МУХА. РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ

Святкова програма "Радуйся"

Київ Київ
Будинок Офіцерів Будинок Офіцерів
Date 8 Січня Time 19:00
290-990 грн 290-990 грн

Про подію

Для володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України Оксани Мухи Різдвяні концерти – уже добра традиція. Зима 2021-2022 не стане винятком – цьогоріч відома співачка готує нову святкову програму «Радуйся!». У суботу, 8 січня 2022 р., відбудеться концерт виконавиці у Києві – на сцені Будинку офіцерів (вул. М. Грушевського, 30/1). Початок – о 19:00. 

Лейтмотивом нової Різдвяно-новорічної програми Оксани Мухи є власне Радість і Світло Різдва. «Я щороку чекаю Різдвяних зустрічей з українцями, для мене це вже традиція, без якої не уявляю Свят, – каже співачка. – Цей концерт наповнить нас усіх Радістю – радістю народження Христа, радістю пісенною! Ті колядки та щедрівки, які я зібрала у цій програмі, сповна розкривають головний зміст Різдва і промовляють до нас: «Радуйся, людино! Син Божий народився!». 

«Щедрик», «Тиха ніч», «Бог ся рождає», «Добрий вечір тобі», «На небі зірка ясна засяла», «Народився Бог на санях», – це тільки частина із тих колядок, якими Оксана Муха і її музиканти радуватимуть слухачів на своїх святкових концертах. Також у програмі – давні і мало знані щедрівки. Не обійдеться і без світських пісень – тих українських хітів, які витримані роками і які знає, любить та співає кожен українець. 

Концерт Оксани Мухи «Радуйся!» 8 січня у Києві – чудова нагода наколядуватися та наспіватися у теплому колі тих, хто любить, шанує і береже українську Різдвяну традицію. Й у дружній, єдиній атмосфері зарядитися Добром, Світлом та Радістю на весь прийдешній рік!    

Концерт буде організовано із дотриманням карантинних норм МОЗ, чинних на час його проведення.