ОКСАНА МУХА. РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ

"РАДУЙСЯ"!

Львів Львів
Театр імені М. Заньковецької Театр імені М. Заньковецької
Date 25 Грудня Time 19:30
270-790 грн 270-790 грн

Про подію

25 грудня Оксана Муха у рідному Львові – з Різдвяно-новорічними концертами «Радуйся!»

Для володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України Оксани Мухи Різдвяні концерти – уже добра традиція. Зима 2021-2022 не стане винятком – відома співачка готує цьогоріч нову святкову програму «Радуйся!». У Львові 25 грудня відбудеться два концерти на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької – о 17:00 та 19:30.

Лейтмотивом нової Різдвяно-новорічної програми Оксани Мухи є власне Радість і Світло Різдва. «Я щороку чекаю Різдвяної зустрічі з львів‘янами, для мене це вже традиція, без якої не уявляю Свят, – каже співачка. – Ці концерти наповнить нас усіх Радістю – радістю народження Христа, радістю пісенною! Ті колядки та щедрівки, які я зібрала у цій програмі, сповна розкривають головний зміст Різдва і промовляють до нас: «Радуйся, людино! Син Божий народився!».

«Щедрик», «Тиха ніч», «Бог ся рождає», «Добрий вечір тобі», «На небі зірка ясна засяла», «Народився Бог на санях», – це тільки частина із тих колядок, якими Оксана Муха і її музиканти радуватимуть слухачів на своїх святкових концертах. Також у програмі – давні і мало знані щедрівки. А спеціальним гостем вечора стане колоритний музично-театральний етногурт зі Львова YAGODY.    

Концерти Оксани Мухи «Радуйся!» 25 грудня у Львові – чудова нагода наколядуватися у теплому колі тих, хто любить, шанує і береже українську Різдвяну традицію. Й у дружній, єдиній атмосфері зарядитися Добром, Світлом та Радістю на всі прийдешні Свята!