ОКСАНА МУХА

з програмою «Найгарніші пісні України» НА БІС!

Івано-Франківськ Івано-Франківськ
Драмтеатр ім. I. Франка Драмтеатр ім. I. Франка
Date 18 Травня Time 19:00
190-490 грн 190-490 грн

Про подію

Концерт переноситься на 28 березня 2021 року! Всі квитки залишаються дійсні!

28-го березня співачка Оксана Муха дасть великий сольний концерт «Найгарніші пісні України НА БІС» в Івано-Франківську! Виступ відомої виконавиці, володарки титулу «Голос країни», заслуженої артистки України,  відбудеться у національному драмтеатрі ім. І.Франка, початок – 19:00.

Оксана Муха – українська співачка, переможниця 9-го сезону популярного телепроекту «Голос країни» у команді зіркового тренера Dan Balan. На телешоу виконавицю назвали «душею української пісні». «Так звучить душа України, так співає сама Україна», – казав її наставник, співак із Молдови зі світовою славою Дан Балан. Недарма, увесь свій переможний шлях у непростому телепроекті Оксана пройшла виключно з українською піснею, що стало прецедентом для талант-шоу.
Ще задовго до перемоги у «Голосі країни» Оксана Муха стала володаркою Гран-прі І міжнародного конкурсу ім. Квітки Цісик (2011 р.), де її назвали «українською (або другою) Квіткою Цісик». «Квітка Цісик повернулась до нас голосом Оксани Мухи», – так влучно висловилася народна артистка, Герой України Ніна Матвієнко про молоду співачку. І недаремно – Оксана виростала на музиці Квітки та має її пісні у своєму репертуарі. Власне, на «Голосі країни» Муха відкрила Цісик для мільйонів нових слухачів і продовжила справу легендарної американської співачки українського походження, яка понад усе на світі хотіла, щоб слава про українську пісню не знала кордонів.