ФІНАЛ КОНКУРСУ «ЖІНКА СХІДНА ЄВРОПА/ВСЕСВІТ – УКРАЇНА 2021»

Найкрасивіша подія осені!

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 15 Вересня Time 19:00
290-1240 грн 290-1240 грн

Про подію

Найкрасивіша подія осені – грандіозний Фінал конкурсу «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна 2021». Організатором проєкту є володарка титулу «Mrs.TOР of UNIVERSE 2018», сьогодні – національний директор конкурсу краси для жінок «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна» Уляна Оксенюк.

Фінал конкурсу пройде 15 вересня у Львівському Національному Академічному театрі опери та балету.

За почесні титули змагатимуться 14 жінок віком 25-45 років, які реалізували себе у материнстві, улюбленій справі та благодійності. Це титули «Mrs.Universe-Ukraine», «Women of the Universe- Ukraine», «Mrs. Europe-Ukraine».

Також одна з конкурсанток отримує особливий титут Mrs. Lviv. А переможниця поїде представляти Україну на найпрестижніші конкурси краси Європи і світу –  «Mrs. Universe», «Women of the Universe» і «Mrs.Europe».

Ще одна важлива мета проєкту – благодійність і підтримка людей, які потрапили у скрутну ситуацію. Тому частина зібраних коштів від продажу квитків піде на лікування онкохворих матерів. Подія збере еліту Львова і відомих людей. У програмі заходу: концертна програма, презентації фіналісток, виступи шоу-балету, унікальне б’юті-шоу, обрання та нагородження переможниці титулом «Жінка Східна Європа/Всесвіт-Україна 2021».

Ведучий вечора: Леонід Мартинчик. Свято для Вас відкриють фіналістки. Вони танцюватимуть благодійний вальс.

Постановник дефіле: талановита Ірина Дюденко

Дрес Код: Black Tie