МЕРТВИЙ ПІВЕНЬ З СТРУННИМ ОРКЕСТРОМ

Різдвяне та вибране

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 8 Січня Time 19:00
290-1490 грн 290-1490 грн

Про подію

8 січня на сцені Львівської опери легендарний «Мертвий півень» у супроводі струнного оркестру зіграє спеціальну програму «Різдвяне та вибране».

В унікальному виконанні прозвучать найліричніші пісні раннього періоду творчості, які дуже рідко виконувалися на концертах: «Ієронім Босх ХХ», «Пес №1», «Замок», «Чуєш мила», «Трава», «Фаустове свято», «Ніч».

Також «півні» виконають кілька нових різдвяних композицій з майстринею автентичного народного співу Уляною Горбачевською.

Не обійдеться, звичайно, без всіма улюблених «Ми помрем не в Парижі», «Гуцулко Ксеню», «Поцілунок», «Коли ти смієшся» та інших.

Кожна пісня «півнів» – поєднання лірики та справжнього музичного драйву!

«Мертвий півень» відомий, у першу чергу, піснями на вірші українських поетів, серед яких: Тарас Шевченко, Максим Рильський, Ігор Калинець, Наталка Білоцерківець, Олег Лишега, Віктор Неборак, Олександр Ірванець, Юрій Андрухович, Юрко Позаяк, Сергій Жадан.

Після 12-тирічної перерви «півні» тріумфально повернулись на сцену великим концертом у Львові, і вже скоро на прихильників чекає нова програма, яка вмістила кращі хіти, ліричні пісні з ранніх альбомів та нові різдвяні композиції.

Склад гурту:

Вокал – Юрій Рокецький

Вокал – Світлана Кирильчук

Флейта/саксофон – Любомир Радомський

Бас-гітара – Олег “Джон” Сук

Гітара – Роман Чайка

Акустична гітара – Юрій Чопик

Перкусія – Андрій “Альфа” Альфавицький

Ударні – Олексій Слободян

Спеціальна гостя – Уляна Горбачевська.

Диригент струнного оркестру – Роман Мачишин.

«Це буде нова істрія» – сказав перед першим концертом оновлених «півнів» новий вокаліст Юрко Рокецький. Концерт 8 січня у опері – вагома частина цієї історії.

І не забувайте: кожен квиток – це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!