LVIV GALA CONCERT

До 40-річчя творчої діяльності Миколи Кулика

Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 5 Жовтня Time 19:00
240-890 грн 240-890 грн

Про подію

5 жовтня на сцені Львівської Національної Опери прем’єра грандіозного проєкту “LVIV GALA CONCERT”, з нагоди нагоди 40 – річчя своєї творчої діяльності лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка, народний артист України Микола Кулик.

У першій частині концерту – “MODERN CLASSIC MUSIC” на Вас чекатимуть фраґменти з ораторії М. Волинського «Я Тебе кличу»»  за участю – народного артиста України Сергія Магери та заслуженої артистки України Тетяни Вахновської.

В другій частині  концерту – “WORLD HITS” улюблені світові хіти від Eros Ramazzotti та Barbra Streisand до Lady Gaga виконають у супроводі хору та оркестру кращі українські солісти: Павло Табаков, Сестри Тельнюк, Павло Ільницький, Вікторія Ященко, а також спеціальний гість з Італії – Alfonso Oliver!

Звучатимуть також і рідні для кожного хіти Володимира Іваcюка в унікальній авторській обробці та аранжуванні Миколи Кулика.

У концерті беруть участь хористи та музиканти оркестру капели «Трембіта».

Творче життя Миколи Кулика нерозривно пов’язане з капелою «Трембіта». Гастрольні шляхи пролягли від усіх регіонів України до Сахаліну та Камчатки. З 1990 року величезна кількість концертів відбулася майже в усіх країнах Європи, лише у Німеччині понад 1000-чу виконаних концертів, що свідчить про величезну популярність.

Ораторія М. Волинського «Я Тебе кличу!» є найвагомішою постановкою у співпраці з режисером-постановником Василем Вовкуном, була виконана на сценах Національних опер Києва та Львова у присутності Президентів України, очільників Церков, представників дипломатичних корпусів різних країн та уряду України.

Також, Ви зануритеся у незабутні відчуття краси тембрів голосу знаменитих

солістів, хору, рок-групи та оркестру капели «Трембіта» у популярній, сучасній музиці з яскравими візуальними ефектами.

Також в концерті беруть участь: Ольга Томків, Ольга Муль, Вероніка Посацька, Вадим Коваль, Сергій Борута.

 Ведучі: Марія Христинич та Олег Пригода.

Продюсер проекту: Михайло Перун