LORDS OF THE SOUND. LOVE STORY

Cвяткова програма «Love Story» до Дня всіх Закоханих: найромантичніша музика у виконанні оркестру

Вінниця Вінниця
Будинок Офіцерів Будинок Офіцерів
Date 15 Лютого Time 19:00
200-560 грн 200-560 грн

Про подію

15 ЛЮТОГО О 19:00 У  ВІННИЦЬКОМУ БУДИНКУ ОФІЦЕРІВ – СВЯТКОВА ПРОГРАМА «LOVE STORY» ДО ДНЯ ВСІХ ЗАКОХАНИХ: НАЙРОМАНТИЧНІША МУЗИКА У ВИКОНАННІ ОРКЕСТРУ LORDS OF THE SOUND

Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. І Lords of the Sound влаштують для вас справжній симфонічно-романтичний вечір!

Традиційно найвідоміший український оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики з репертуару Andrea Bocelli, Ed Sheeran, Tom Jones, Michael Buble, Gloria Gaynor, Sting та ін.., а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів: Гладіатор, Зоряні війни, Титанік, Ромео та Джульєтта, Мулен Руж, Запах жінки, La La Land та ін..
А особливим дарунком для закоханих – стане спеціальна частина шоу – GOLDEN ROMANTIC HITS! Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ярослав Радіоненко, Віталій Костенко. Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів 15 лютого у Вінниці разом з оркестром Lords of the Sound у програмі «Love Story» – особливий подарунок до Дня всіх Закоханих.