LORDS OF THE SOUND. The music of Hans Zimmer

«Гладіатор», «Король лев»,«Людина дощу»,«Пірати Карибського моря» - в Одесу привезуть хіти Hans Zimmer!

Одеса Одеса Музкомедія Музкомедія
21/03 21/03 19:00 19:00
290-1190 грн 290-1190 грн

ПРИДБАТИ КВИТКИ
Про подію

«Гладіатор», «Король лев»,«Людина дощу»,«Пірати Карибського моря» – в Одесу привезуть хіти Hans Zimmer!

21 березня на сцені Одеської Музкомедії – The Music of Hans Zimmer у виконанні знаменитого симфонічного оркестру Lords Of The Sound. Музиканти вже не раз виступали в Одесі, концерти мали приголомшливий успіх, тому оркестр повертається, щоб дати нове шоу.

На цей раз Lords Of The Sound виконають хіти Ханса Циммера, який знайшов свою популярність після виходу культового фільму «Людина дощу». Циммер став автором головної музичної теми, яку номінували на «Оскар». Режисер картини Баррі Левінсон довго шукав підходяще музичний супровід, поки його дружина не звернула уваги на творчість молодого композитора. Ханс згодом говорив, що відчув головного героя і намагався відтворити музику з іншого світу, незрозумілого простому обивателю.

Крім роботи над музикою до «Людині дощу», композитор писав для таких кінострічок, як «Місія нездійсненна 2», «Багряний приплив», «Скала», «Справжня любов», «Гладіатор», «Перл-Харбор», «Інтерстеллар» , «Початок» та інші. Ханс Циммер став автором знаменитих саундтреків серії фільмів «Пірати Карибського моря», а також «Бетмен: Початок», «Темний лицар». У 1995 році німецький композитор переміг в номінації «Краща музика» на премії «Оскар». Нагороду Циммер отримав за мелодії для мультфільму «Король лев».

Послухати великого Ханса Циммера у виконанні Lords Of The Sound ви зможете 21 березня у Одеській Музкомедії!

ПРИДБАТИ КВИТКИ