ДЖАЗ З НОВОГО ОРЛЕАНУ. GREGORY BOYD

ЗАКРИТТЯ СЕЗОНУ В САДАХ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 5 Вересня Time 19:00
340-790 грн 340-790 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» запрошує на феєричне закриття сезону магічних концертів у Митрополичих садах!

Єдиний концерт американського джазмена Грегорі Бойда з програмою «Джаз з Нового Орлеану»!

Грегорі Бойд (Gregory Boyd) – американський вокаліст.  Його голос підкорює глядача з першої ноти харизмою Кеба Келоувея, душевністю Ела Гріна і музикальністю Джиммі Хендрікса.  Він виконує авторські хіти, написані в кращих традиціях афро-американського джазу, фанку, блюзу та соулу і “добру стару” класику американського джазу.  Його концерти – це в першу чергу живе спілкування з глядачами, запрошення кожного з них стати співавтором його музики і проспівати душевні пісні всім залом.  Щира, «пряна» і «тягуча» виконавська манера, віртуозна вокальна техніка і неосяжна харизма – все це про нього.

Разом з найяскравішими джазменами джазової сцени східної Європи, лідерами проекту Shockolad, Ігором Гнидином та Анастасією Літвінюк, незмінним басистом Андрієм Коханом, та запрошеним спеціально до проекту молодим амбітним імпровізатором Тарасом Кушніруком, Грегорі Бойд заграє спеціальну програму з джазових стандартів з нового орлеану та авторських драйвових грувових пісень.

Це буде незабутній концерт з потужною енергетикою та ново-орлеанською атмосферою!

Найкращі люди з легендарною музикою в атмосферному мальовничому місці з гарним краєвидом на центральну давню історичну частину міста Львова.

Запрошуємо вас і ваших друзів, приходьте як самі так і компаніями щоб провести разом незабутній вечір! Чекаємо на зустріч з Вами!

Концерт відбуватиметься в рамках проекту «Україна 30» – це унікальна серія концертів до 30-річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Ексклюзивний медіа партнер – Радіо Люкс ФМ