ДЖАЗ НЕСКОРЕНИХ. УКРАЇНСЬКИЙ ТА СВІТОВИЙ

Концерт на підтримку ЗСУ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 21 Серпня Time 18:00
280-560 грн 280-560 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд “Фундація Духовного Відродження” відкриває сезон концертів на підтримку ЗСУ у Митрополичих садах!

21 серпня кращі джазові музиканти країни зіграють спеціальну програму “Джаз нескорених. Український та світовий”. Ви почуєте всіма улюблені українські та світові хіти в новому джазовому звучанні.

Учасники проєкту:

Павло Ільницький – вокал

Оксана Караїм – вокал

Тарас Кушнірук – гітара

Сергій Федорчук – контрабас

Вадим Самосюк – барабани

Юрій Романів – клавіші

Ярослав Казмірчук – труба

Ведучий – Олег Пригода.

Програма, яка складена спеціально для цього вечора, буде близька кожному.

Адже в оригінальній авторській інтерпретації ви почуєте різноманітні композиції: від джазової інтерпретації “Черемшини” та запальних пісень з репертуару Богдана Веселовського до романтичних хітів з добірки Френка Сінатри та Елли Фіцджеральд.

Особливим подарунком вечора стане виступ спеціальної гості Соломії Чубай, яка заспіває пісні на слова легендарних українських поетів.

Також безумовно, особливістю події, є її локація!

Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита територія, яка належить до Святоюрського комплексу, де знаходяться Митрополичі палати та дивовижної краси сад, який є перлиною барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Жива музика, в поєднанні з атмосферою садів та краєвидами Львова в теплий літній вечір – гарантія незабутніх вражень та сил для нашої подальшої боротьби!

І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде – Україна!