ГУЦУЛКА КСЕНЯ

Мюзикл-сенсація!

Львів Львів Театр опери та балету Театр опери та балету
7/03 7/03 15:00 15:00
290-1390 грн 290-1390 грн

ПРИДБАТИ КВИТКИ
Про подію

Мюзикл-сенсація «Гуцулка Ксеня» їде до Львова!

Запрошуємо вас 7 Березня, о 15:00 і о 19:30, у Львівський театр опери і балету на головну українську музичну подію цього року, мюзикл-сенсацію – «Гуцулка Ксеня». Шоу проходитимуть згідно дотримання усіх карантинних норм! Тому поспішайте! Квитків обмаль!

Народжена у Івано-Франківську під керівництвом колективу Народного артиста України та лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського, вистава стала справжньою сенсацією! Підтвердженням того є 60 аншлагів поспіль та фантастична любов публіки, яка їде до Івано-Франківська з усієї України. Настав час показати цей сучасний шедевр Львову!

Ось 4 причини, чому ви не можете пропустити цю подію:

1. Музика легендарного українського композитора Ярослава Барнича, яка звучатиме у сучасному аранжуванні, написаному головним диригентом Франківського драмтеатру Богданом Ткачуком. На сцені постійно знаходитиметься оркестр з 20 чудових музикантів під його керівництвом, який створить неймовірну атмосферу в залі та зробить особливими всі пісні. Композиції настільки легкі та приємні на слух, що ці мелодії ви будете наспівувати ще не один тиждень!

2. Масштабність дійства, в якому беруть участь 30 акторів, захоплює та приголомшує, а танцювальні номери з елементами сучасної хореографії в той же час зберігають автентичний український лейтмотив.

3. Гармонійне поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Це – справжнє шоу! Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинка сценічного рішення – лазерне шоу від команди “Show Service”, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.

4. Сюжет, такий же легкий та цікавий, як і музика мюзиклу. До Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Батько якого заповів йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.

Зустрічаємося 7 Березня, о 15:00 і о 19:30, у Театрі опери та балету

ПРИДБАТИ КВИТКИ