ГУЦУЛКА КСЕНЯ

ПЕРЕНЕСЕНО З 7 БЕРЕЗНЯ

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 7 Червня Time 13:00, 17:30
290-1390 грн 290-1390 грн

Про подію

Друзі! Проводимо 7 ЧЕРВНЯ вистави Гуцулка Ксеня, які перенесені з 7 березня! Всі попередньо придбані квитки дійсні!

Враховуючи воєнний стан змінили години початку вистав
Вистава яка планувалася на 15:00 відбудеться о 13:00
Вистава 19:30 – переноситься на 17:30

Запрошуємо вас 7 червня, о 13:00 і о 17:30, у Львівський театр опери і балету на головну українську музичну подію цього року, мюзикл-сенсацію – «Гуцулка Ксеня».

Народжена у Івано-Франківську під керівництвом колективу Народного артиста України та лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського, вистава стала справжньою сенсацією! Підтвердженням того є 60 аншлагів поспіль та фантастична любов публіки, яка їде до Івано-Франківська з усієї України. Настав час показати цей сучасний шедевр Львову!

Ось 4 причини, чому ви не можете пропустити цю подію:

1. Музика легендарного українського композитора Ярослава Барнича, яка звучатиме у сучасному аранжуванні, написаному головним диригентом Франківського драмтеатру Богданом Ткачуком. На сцені постійно знаходитиметься оркестр з 20 чудових музикантів під його керівництвом, який створить неймовірну атмосферу в залі та зробить особливими всі пісні. Композиції настільки легкі та приємні на слух, що ці мелодії ви будете наспівувати ще не один тиждень!

2. Масштабність дійства, в якому беруть участь 30 акторів, захоплює та приголомшує, а танцювальні номери з елементами сучасної хореографії в той же час зберігають автентичний український лейтмотив.

3. Гармонійне поєднання сучасних технологій з українською автентикою. Це – справжнє шоу! Зокрема, серед костюмів можна буде побачити унікальну колекцію гуцульських гунь Руслани Гончарук. Родзинка сценічного рішення – лазерне шоу від команди “Show Service”, яке створює неймовірні ефекти як на сцені, так і в залі.

4. Сюжет, такий же легкий та цікавий, як і музика мюзиклу. До Ворохти зі США прибувають українські емігранти, щоб знайти молодому хлопцю наречену в Карпатах. Батько якого заповів йому мільйон доларів, але за умови, якщо він знайде на історичній батьківщині «свідому українку» і одружиться з нею.