ХІТИ УКРАЇНСЬКОЇ ЕСТРАДИ У ВИКОНАННІ ОРКЕСТРУ

Концерт на підтримку ЗСУ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 23 Серпня Time 18:30
240-520 грн 240-520 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд “Фундація Духовного Відродження” запрошує на сезон благодійних концертів на підтримку ЗСУ у Митрополичих садах!

23 серпня, напередодні Дня незалежності запрошуємо на спеціальну програму “Хіти Української Естради” у виконанні оркестру під керівництвом народного артиста України Богдана Мочурада!

Концертна програма, присвячена святкуванню  Дня прапора та Дня Незалежності України,  стане для слухачів джерелом необхідних сьогодні позитивних емоцій і не залишить байдужою душу кожного українця. 

Найвідоміші пісні  Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Ігор Поклада, Мирослава Скорика, Тараса Петриненка, Кузьми Скрябіна та нев’янучі народні мелодії у виконанні оркестру та солістів: Заслуженої артистки України Наталії Поліщук-Московець та Народного артиста України Олега Лихача подарують заряд енергії та гарний настрій.

На Вас чекають вражаючі поєднання музичних експериментів, нових неординарних прочитань культових хітів, яскраве шоу, приголомшливі вокалісти і вихор емоцій!

Ведучий – Олег Пригода

Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращих тенорів і оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це під  спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори.

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Все буде – Україна!