FRANK SINATRA. A SNOW WHITE CHRISTMAS

Різдвяне шоу для всієї сім'ї

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 26 Грудня Time 19:00
290-1290 грн 290-1290 грн

Про подію

Нaйтепліший різдвяний концерт напередодні Нового року!

 26 грудня у Львівській Опері буде дуже атмосферно! Запрошуємо Вас на святковий концерт зі спеціальною різдвяно-новорічною програмою “Frank Sinatra. A Snow White Christmas”.

Для вас звучатимуть улюблені різдвяні композиції легендарного Френка Сінатри у виконанні Павла Ільницького та супроводі оркестру BIGSHOW ORCHESTRA, під керівництвом віртуозного диригента Любомира Ліщука.

Цього особливого вечора ми насолоджуватимемось святковими хітами в особливій атмосфері Львівської Опери. Разом зануримось у світ музики, яка зачаровує теплом та настроєм Різдва!

У програмі “A Snow White Christmas” звучатимуть всі композиції Френка Сінатри, без яких неможливо уявити Різдво та Новий рік: “Let It Snow!”, “Have Yourself a Merry Little Christmas”, “Jingle Bells”, “White Christmas”, “The Christmas Song” та іншi саундтреки святкового настрою.ʼ

Атмосферу свята створюватимуть:

BIGSHOW ORCHESTRA – сучасний симфонічний оркестр, який поєднує бездоганне та професійне академічне виконання з унікальним візуальним супроводом! Виконуватиме хіти Павло Ільницький, чий оксамитовий тембр просто вражаюче нагадує легендарного Френка Сінатру.

”Він – просто реінкарнація Френка Сінатри!”, – говорять усі, хто чув голос співака. Виступи в кращих залах Великобританії, Німеччини, Іспанії, Болгарії та Польщі, співпраця з відомими музичними колективами, зокрема, “LeoBand” та “Big Silesian Band” (Катовіце, Польща), у яких є солістом, фронтмен проєкту “Paulman” і “VESOLOVSKY PROJECT” – усе це про Павла Ільницького.

Пісні Френка Сінатри – це завжди свято, а нам – як ніколи потрібно хоч трохи позитивних емоцій!

 Подаруйте собі та своїм близьким незабутній зимовий вечір, наповнивши його справжнім новорічним настроєм!