ДЖАЗ НЕСКОРЕНИХ. УКРАЇНСЬКИЙ ТА СВІТОВИЙ

Концерт на підтримку ЗСУ

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 3 Червня Time 18:00
290-590 грн 290-590 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» та Благодійний фонд “Фундація Духовного Відродження” відкриває сезон концертів на підтримку ЗСУ у Митрополичих садах!

3 червня кращі джазові музиканти країни зіграють спеціальну програму “Джаз нескорених. Український та світовий”. Ви почуєте всіма улюблені українські  та світові хіти в новому джазовому звучанні.

Учасники проєкту:

Іванка Червінська – вокал

Усеїн Бекіров – фортепіано

Сергій Федорчук – контрабас

Деніс Аду – труба

Артур Фролов – барабани

Програма, яка складена спеціально для цього вечора, буде близька кожному.

Ви почуєте всіма улюблені українські та світові хіти в новому звучанні: від джазових інтерпретацій «Черемшини», «Намалюй мені ніч», «Чорнобривці» та запальних пісень з репертуару Богдана Веселовського до романтичних хітів з світової добірки від Елли Фіцджеральд до Пеггі Лі.

Також безумовно, особливістю події, є її локація!

Унікальність Митрополичих садів полягає в тому, що це закрита територія, яка належить до Святоюрського комплексу, де знаходяться Митрополичі палати та дивовижної краси сад, який є перлиною барокового мистецтва поблизу головного Собору міста Лева.

Жива музика, в поєднанні з атмосферою садів та краєвидами Львова в теплий літній вечір – гарантія незабутніх вражень та сил для нашої подальшої боротьби!

І не забувайте – кожен квиток це допомога нашим Збройним силам, які роблять можливим цей вечір!

Цього вечора ми збираємо кошти на адресну допомогу для 3-ої ОШБ «АЗОВ».

Все буде – Україна!