ДРУГА РІКА. Акустика в Опері

Друга Ріка. Акустика в Опері у Львові!

Львів Львів
Львівська Опера Львівська Опера
Date 10 Лютого Time 19:00
290-1450 грн 290-1450 грн

Про подію

Друга Ріка у Львівській опері у супроводі камерного оркестру!

Вперше в оперному театрі – 10 лютого на концерті до дня всіх закоханих лунатимуть такі знайомі та драйвові пісні гурту Друга Ріка.

10 лютого 2020 року у Львівській Національній Опері відбудеться унікальна подія. Гурт «Друга ріка» виступить з акустичним концертом у супроводі камерної симфонічної групи. Музиканти зіграють акустичні версії пісень з нового альбому «Піраміда» та свої головні хіти. Цей вечір буде не схожий на жоден з інших.

Протягом 2019 року «Друга ріка» не раз балувала своїх фанатів концертними виступами. Лише за півтора місяця від початку анонсів вони зібрали 8 тисяч прихильників в київському Палаці Спорту та презентували свій новий альбом. Далі платівку почули на іншому кінці світу: тривали гастролі у Канаді та Америці. Музикантам аплодували Нью-Йорк, Чикаго, Міннеаполіс та інші великі міста. Літо — це як завжди час музичних фестивалів. І от в лютому 2020 на одній з кращих сцен світу – у львівському театрі опери та балету зіграють тихий акустичний концерт для львівської публіки. Це варто того, щоб знову побачитись з улюбленим гуртом.