CHRISTMAS STORIES. РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ

СВЯТКОВЕ ШОУ У ОПЕРІ!

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 3 Січня Time 19:30
240-1190 грн 240-1190 грн

Про подію

Подія, що гарантовано стане нашою новою теплою різдвяною історією!  Запрошуємо Вас 3 січня 2022 року на головний концерт зимових свят у Львівській опері – CHRISTMAS STORIES! Початок о 16:30 і 19:30.

Пропонуємо найкращий спосіб об’єднати дорогих серцю людей разом і подарувати їм незабутні враження та спільні яскраві спогади. Адже радістю так легко ділитися! Відвідайте грандіозний вечір улюблених різдвяно-новорічних хітів!

В розкішній атмосфері Львівської національної опери є все для ідеального вечора разом з CHRISTMAS STORIES: вишукана червона доріжка, вражаюче світлове шоу та захопливе живе виконання під супровід LeoBend Orchestra під керівництвом Заслуженого діяча мистецтв України – Миколи Орача.

Солісти святкового вечора – витончений Павло Ільницький та оригінальна і неповторна Юлія Швед, В‘ячеслав Сінчук та солістка гурту “Gunz Live Band” Людмила Папінко.

Але які ж святкування без колядок? Поряд із відомими світовими композиціями у найнесподіваніших звучаннях, артисти також заспівають традиційні українські колядки. Тож наспівуватимемо разом! Пориньте разом із нами у магію найбільш незабутнього свята року та проведіть його так, як Ви давно мріяли.

Концерти будуть організовані із дотриманням карантинних норм МОЗ, чинних на час їхнього проведення.