CHRISTMAS STORIES. СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ

РІЗДВЯНЕ ШОУ У ОПЕРІ!

Львів Львів
Театр опери та балету Театр опери та балету
Date 2 Січня Time 19:30
290-1290 грн 290-1290 грн

Про подію

Традиційна тепла різдвяна історія, яку так люблять львів‘яни та гості міста!

Запрошуємо Вас 2 та 3 січня 2023 року на головний концерт зимових свят у Львівській оперіCHRISTMAS STORIES!

Відвідати подію – це найкращий спосіб об’єднати дорогих серцю людей разом і подарувати їм незабутні враження та спільні яскраві спогади. Адже радістю так легко ділитися!

На Вас чекатиме захопливе живе виконання улюблених різдвяних хітів у супроводі оркестру “BIGSHOW ORCHESTRA”, під керівництвом Любомира Ліщука, унікальне світлове шоу, червона доріжка та інші сюрпризи!

CHRISTMAS STORIES – унікальна антологія найвідоміших світових різдвяних композицій за 100 років! В оригінальних оркестрових обробках звучатимуть композиції з репертуару Frank Sinatra, Elvis Presley, Mick Jagger, “ABBA”  і святкові хіти останніх десятиліть від Michael Bublé, Robbie Williams, Sia та Mariah Carey.

Чарівне звучання даруватимуть:

Павло Ільницький – співак, чий оксамитовий тембр просто вражаюче нагадує легендарного Френка Сінатру.Виступи в кращих залах Великобританії, Німеччини, Іспанії, Болгарії та Польщі, співпраця з відомими музичними колективами, зокрема, “LeoBand” та

“Big Silesian Band” (Катовіце, Польща), у яких є солістом, фронтмен проєкту “Paulman” і “VESOLOVSKY PROJECT” – усе це про Павла Ільницього.

Оксана Караїм – оригінальна та неповторна співачка,чий солодкий голос розкривається в найкраще розкривається таких стилях, як джаз, свінг, фанк та соул.

Слава Сінчук – легендарний рок-музикант, співак і композитор, гітарист, лідер гурту «Галактика». У 1996 році за опитуванням журналу “New Metal” В’ячеслав Сінчук посів 8 місце у першій десятці найкращих рок-співаків світу.

Людмила Папінко – солістка гурту “Gunz Live Band”, яка використовує свій надзвичайно потижний, академічно підготовлений голос в неймовірних за складністю симфо-рок композиціях.

Ксенія Царенко – молода та професійна українська співачка з чарівним голосом, яка навчалась в Worldstars Boot Camp у головних представників шоу-індустрії Голівуду в Лос-Анджелесі.

Сергій Лазановський I RIDNY I– переможець «Голос Країни-10», співак, який надзвичайно швидко став улюбленцем глядачів у різних куточках України. В рамках святкового концерту Сергій презентує свою нову композицію «Додому на Різдво», яка вперше пролунає під акомпанемент симфонічного оркестру.

Ladies` TRIO” – професійний вокальний колектив чарівних дівчат, які співають в найрізноманітніших стилях: від ретро-джазу до нео-фольку.

BIGSHOW ORCHESTRA” – сучасний симфонічний оркестр, який поєднує бездоганне та професійне академічне виконання з візуальним супроводом та унікальними візуальними шоу!

Але яке ж Різдво без колядок?

Поряд із відомими світовими композиціями у найнесподіваніших звучаннях, артисти також виконають традиційні українські колядки.

Проведімо ці вечори разом!

А ще, пам’ятайте, що з спільно ми наближаємо НАШУ ПЕРЕМОГУ!

Адже частину коштів від продажу квитків BIGSHOW Agency спрямовує на предметну допомогу нашим ЗСУ, завдяки яким буде можливим цей вечір!