БУМБОКС. Олдскульна культурна програма

Львів Львів
Malevich Concert Arena Malevich Concert Arena
Date 19 Травня Time 19:00
590-1800 грн 590-1800 грн

Про подію

Концерт гурту Бумбокс з нетерпінням чекають у кожному місті. Із програмою “Трійка” хлопці підкорили Київ та заново закохали в себе численну фанатську аудиторію за допомогою електричного програвача, гітари та вокалу.

У програму увійшли пісні з трьох культових альбомів Бумбокс – “Меломанія”, “Family Бізнес” і “III”. Ці альбоми обожнює не одне покоління українців, тож програма “Трійка” – це можливість поринути у ностальгію та наживо почути улюблені хіти!

19 травня Бумбокс у клубі Malevich зіграє олдскулькну культурну програму.

Вперше за межами Києва програму “Трійка” почують кілька українських міст, серед яких буде і Львів. Музиканти поїдуть у турне з програмою перших трьох альбомів, які принесли гурту визнання та всенародну любов.

Сьогодні Бумбокс – один з найбільш відомих гуртів в Україні, який об’єднує в своїй музиці джаз-рок та хіп-хоп. Виник колектив ще в далекому 2004 році за ініціативою Андрія Хливнюка і гітариста Андрія Самійла. Тоді хлопці і подумати не могли, що їх творчий проект отримає настільки широку популярність.

У квітні 2004 року вони записали дебютник “Меломанія”, а через два роки вийшла платівка “Family Бізнес”, яка в Україні отримала статус “золотої”. Саме на ній записані хіти “Вахтерам” і “Та4то”, які так полюбилися українцям.

Після такого шаленого успіху хлопці вирішили не зупинятись на досягнутому і продовжили творити, записувати нові альбоми і сингли. У 2013 році Бумбокс отримали премію “YUNA”, як найкращий музичний гурт, а цьогоріч отримали статуетку за внесок в українську музику.

Львів, а пам’ятаєш танці в Picasso і стейдждайвінг в Хмільному домі Роберта Домса? Саме час повторити! Готуйся зірвати голос, співаючи душевні треки у клубі Malevich.

Запрошуємо всіх з діагнозом “меломанiя”!

Солд-аут на концертах Бумбокс – звична річ, тому не відкладай покупку квитків та заплануй свій вечір завчасно.