БІЙ ЗА УКРАЇНУ

Благодійний мистецький проєкт

Львів Львів
Театр опери і балету Театр опери і балету
Date 15 Травня Time 13:00
290-1490 грн 290-1490 грн

Про подію

Сьогодні Україна стоїть на передовій західної цивілізації. Україна щодня платить страшну ціну за свободу для світу, і ця ціна зростатиме. Триває вирішальна битва між західною свободою та російським рабством.

Національний президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати нескорену націю та зібрати кошти на підтримку ЗСУ. Цим проєктом ми дякуємо країнам та захисникам, які разом з нами на шляху до перемоги.

Учасники: Національний президентський оркестр (головний диригент Максим Гусак, музичний керівник – лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка RomanGrygoriv ), актори Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка, зірка театру і кіно Ірма Вітовська-Ванца , переможець телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни» Сергій Лазановський, Хор Felicio (художній керівник — Наталія Байдак) і неймовірний український вокальний дует народних артисток України Сестри Тельнюк.

Ведучий – заслужений артист України Oleksiy Gnatkovskiy.

Постановка н.а.України лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Rostislav Derzhypilskyy.

 

Ми всі сьогодні – воїни, незламні мужні лицарі, які рятують свою землю від жорстокої орди. Хто зі зброєю в руках – на передовій, в окопах, в цитаделях… Хто в тилу як волонтер – віддаючи всі свої духовні і фізичні сили 24 на 7.

Хто підтримує армію фінансово. Хто працює на дипломатичному полі. Хто за кордоном – рятує дітей і щодня виходить на мітинги, щоб світ не забував про  війну у серці Європи.

Усіх нас об’єднує  любов до нашої Батьківщини і лють до ворога.

А він у нас одвічний. Це – московія.

Наша війна з московією розпочалася не 76 днів тому – 24 лютого 2022 року.

І не 20 лютого в 2014 –му, коли росія анексувала Крим.

І не у 1939 році, коли Радянський Союз анексував Західну Україну, приславши сюди асвабадітєлєй.

Не 1922 –го, коли  більшовицько-українська війна закінчилася поразкою УНР.

І  не у часи гетьмана Богдана Хмельницького  – коли 8 січня 1654 московія за звичкою сфальсифікувала результати  Переяславської Ради, зробивши чи не першу спробу нав’язати нам русскій мір.

Але сьогодні – чи не вперше – ми боремося з московією, маючи свою незалежну державу.  Україна  стоїть на передовій західної цивілізації. Україна щодня платить страшну ціну за свободу для світу, і ця ціна зростатиме. Триває вирішальна битва між західною свободою та російським рабством.

Тому ми розпочинаємо наш мистецький проєкт, щоб підтримати КОНТРНАСТУП нашого війська, котре вижене цю орду з української землі.

Національний президентський оркестр та Івано-Франківський національний академічний драматичний театр ім. Івана Франка об’єдналися, щоб підтримати  наших героїв та зібрати кошти для Збройних Сил України. Бо саме нам з вами випало відправити державу-терориста  у небуття.