12 ТЕНОРІВ. GRAND TENORS SHOW

Кращі тенори країни!

Львів Львів
Митрополичі Сади Митрополичі Сади
Date 21 Серпня Time 19:00
290-740 грн 290-740 грн

Про подію

Компанія «BIGSHOW Agency» запрошує на сезон магічних концертів у Митрополичих садах!

21 серпня в митрополичих садах кращі тенори країни представлять проект «12 TENORS. Grand Tenors Show»

      12 Тенорів – це об’єднання кращих тенорських голосів країни. Вокальний квартет LEONVOCI – виконавці, наділені унікальними голосами та гурт Kalophonia, що виконує переважно пісні, що досконало володіє стилем а капела, презентують створять особливий тандем. Солістів супроводжуватиме Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа. Це оркестр світового класу, який щороку дає концерти у найбільших концертних залах Європи та світу (Польща, Італія, Іспанія, Франція, Швейцарія, Німеччина, Нідерланди та Китай). Протягом останніх кількох сезонів оркестр здійснив низку важливих записів для великих міжнародних лейблів, включаючи Naxos та Brilliant Classics.

 Характерним для проєкту “12 TENORS. Grand Tenors Show” є віртуозність вокалу, завдяки якому руйнується стереотипний образ класичної вокальної та інструментальної музики.

      Під час концерту ви зможете почути найвідоміші та найяскравіші фрагменти оперет, опер, мюзиклів та аранжувань сучасних творів рок-музики та поп-культури: від ліричного Unbrake My Heart (в версії Il Divo) до енергійного We Will Rock You від Queen.  

Дозвольте собі на кілька годин поринути в інший світ, в якому поєдналися: легендарні мелодії у виконанні кращих тенорів і оркестру та атмосфера сакрального місця з вражаючим краєвидом на історичну частину міста Львова. І все це під  спів пташок та захід сонця з Святоюрської гори.

Музика, легке вино і аромати літнього саду подарують Вам справді чарівний вечір, який захочеться згадувати ще довго.

Концерт відбудеться в рамках проєкту  “Україна 30” – унікальної серії концертів, до 30 річчя Незалежності України, які розкривають всю різномастість форм та жанрів музичної душі України (від етнічної музики до класики).

Ексклюзивний медіа партнер – Радіо Люкс ФМ.